Święta, święta!

christmasJuż za kilka godzin rozpoczniemy świętowanie Bożego Narodzenia. Z tej okazji chciałbym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt – pełnych radości i wyjątkowych chwil w gronie najbliższych.

Niezmiernie się cieszę, że co rok mogę życzyć wszystkiego co najlepsze coraz większej liczbie czytelników. I jednocześnie dziękuję Wam za komentarze i każdą formę kontaktu. Ostatnio na blogu niezbyt wiele się działo, ale nie oznacza to, że próżnowałem. Liczę, że dzięki temu lista zawartych umów PPP wydłuży się o niezwykle ciekawe i unikatowe przedsięwzięcie z sektora turystyki:) A większa regularność wpisów to jedno z moich zawodowych postanowień noworocznych.

Ostatni czas obfitował w mojej kancelarii w sporą ilość obowiązków. Zasłużyliśmy wszyscy na odpoczynek, dlatego ten wpis będzie raczej ostatnim przed Sylwestrem.  Tym samym, korzystając z okazji – życzę Wam w nadchodzącym roku wszelkiej pomyślności, satysfakcji i odwagi w realizacji nawet najśmielszych zamierzeń. Mam nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce:)

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s