Książka o PPP – praktyczny przewodnik

ballpenDziś chciałbym zaprosić Cię do pewnego rodzaju współpracy.

Na czym ma ona polegać? Wyjaśnię poniżej.

Razem z Agatą Fitas, radcą prawnym wyspecjalizowanym w temacie PPP oraz prawa zamówień publicznych przygotowujemy publikację, która pokaże polskie partnerstwo publiczno-prywatne w nowym, niezwykle praktycznym ujęciu. Tytuł bloga zobowiązuje, dlatego nie pójdziemy drogą dotychczasowych autorów prezentując nadmiar teorii czy przedstawiając genezę PPP w oparciu o przykłady kontraktów z osiemnastowiecznej Anglii. Ten temat zostawiamy doktorantom licząc, że nie wpadną na pomysł wyjścia z nim poza mury uczelni:)

Mamy inne podejście. Już teraz wiemy, że będzie precyzyjnie, praktycznie i treściwie. Ale żeby jeszcze wzmocnić ten efekt potrzebujemy Twojej pomocy. Jeśli choćby otarłeś/aś się o temat PPP, z pewnością pojawiło się kilka zagadnień, które szczególnie przykuły Twoją uwagę. Będę niezwykle wdzięczny, jeśli się nimi ze mną podzielisz.

Rozmowy z uczestnikami rynku PPP dały nam już obraz tego, co budzi największe wątpliwości, a własne doświadczenie pozwala wybrać tematy, które są najważniejsze. Niemniej jednak, książki nie piszemy dla własnej satysfakcji (no może trochę…), ale dla czytelników. Ostateczny wybór omówionych zagadnień w oparciu o ich sugestie z pewnością tworzyć będzie bardzo dużą wartość dodaną książki.

Dlatego jeśli jest temat, o którym szczególnie chciałbyś przeczytać, napisz do mnie.

PS: Książka ukaże się jesienią nakładem bardzo prestiżowego wydawnictwa .W odpowiednim czasie na blogu znajdzie się i jej zapowiedź i fragment, który pozwoli Ci ocenić jej silną, merytoryczną przydatność.

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, PPP i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s