Coś się kończy, coś się zaczyna.

Drogi Czytelniku,

Jeśli śledziłeś bloga „PPP w praktyce”, na pewno zwróciłeś uwagę, że od dłuższego czasu nie publikuję na nim żadnych nowych wpisów. To po części moja decyzja, po części skutek braku wystarczającej ilości czasu.

Blog o partnerstwie publiczno-prywatnym z sieci nie znika, ale nie będzie już aktualizowany. Bardzo Ci dziękuję za każdy przejaw Twojej aktywności jako mojego czytelnika! Wiedz, że przygoda z blogowaniem o PPP była dla mnie ogromną przyjemnością. Dzięki blogowi udało mi się nie tylko nawiązać wiele ciekawych relacji, ale także wydatnie wspomóc rozwój swojej kancelarii, która w okresie funkcjonowania bloga była dopiero na początku swojej drogi:)

Czy zatem porzucam prawnicze blogowanie? Zdecydowanie NIE! Czy przestałem zajmować się partnerstwem publiczno-prywatnym? Nic z tych rzeczy:) Po prostu czas na nowe wyzwania.

Choć chyba nigdy o tym na blogu o PPP nie wspominałem, to moja aktywność zawodowa od zawsze skupia się także na klasycznych zamówieniach publicznych. A jak zapewne wiesz, dzieje się w tym temacie niesamowicie dużo. Elektronizacja procesów zakupowych, elektroniczne faktury, nowa ustawa Prawo zamówień publicznych na horyzoncie – to kwestie, które pochłaniają mnie prawie bez reszty. Jeżeli również są Ci bliskie, zapraszam Cię serdecznie na mojego nowego bloga:

Wygraj w KIO – blog o prawach wykonawców zamówień publicznych (www.wygrajwkio.pl)

Choć tytuł może sugerować, że na bloga zapraszam wyłącznie wykonawców, nie daj się zwieść:) Na pewno znajdziesz tam wartościowe treści niezależnie od tego czy składasz czy oceniasz oferty w przetargach.

Jak mawia klasyk – coś się kończy, coś się zaczyna. To co się skończyło było świetne, nowe będzie jeszcze lepsze! Dlatego się nie żegnam, a jedynie zmieniam miejsce komunikacji. Bedzie mi niezmiernie miło jeśli spotkamy się również na WygrajwKIO.pl.

Do zobaczenia!

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s