Moja kancelaria

Tematy poruszane na blogu partnerstwa publiczno-prywatnego to niemal zawsze efekt mojej praktyki przy tego rodzaju przedsięwzięciach. Rozwijający się rynek PPP wpływa także w sposób naturalny na wzrost liczby doradców oferujących swoje usługi zarówno stronie publicznej, jak i prywatnej. Teorię PPP zna już trochę osób, ale praktyków wciąż jest jednak niewielu. A przy skomplikowanych projektach PPP warto mieć u boku zaufanego partnera.

Doświadczenie w partnerstwie publiczno-prywatnym, które w ciągu kilku lat zdobyłem jako prawnik w strukturach innych podmiotów wykorzystuję teraz prowadząc kancelarię radcy prawnego.

Logo_kancelariiDM

Czym się zajmujemy?

Służymy Ci pomocą już na etapie przygotowawczym przedsięwzięcia, gdzie po przeprowadzeniu analiz przedrealizacyjnych wskazujemy optymalny model jego realizacji. Badamy nie tylko prawną możliwość wykorzystania formuły PPP, ale oceniamy także jej ekonomiczną i organizacyjną zasadność.

Kompleksowo obsługujemy postępowanie o wybór partnera prywatnego lub koncesjonariusza. Przygotowujemy niezbędną dokumentację i prowadzimy w Twoim imieniu najważniejszy etap procedury – negocjacje z inwestorami.

Opracowujemy projekty umów o PPP i koncesji należycie zabezpieczając interes klienta i dbając o efektywną realizację projektu oraz przejrzystość współpracy partnerów. Co istotne dla sektora publicznego, konstruujemy model współpracy nie wpływający na zadłużenie podmiotu publicznego.

Zachęcam Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapraszam do kontaktu.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s