O blogu

Witaj na blogu „PPP w praktyce”.

Partnerstwo publiczno-prywatne zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Ograniczenia budżetowe sektora publicznego i kurczące się zasoby przyznanych nam w 2007 r. funduszy unijnych sprawiają, że PPP zaczęło być postrzegane jak poważna alternatywa dla tradycyjnych form realizowania dużych inwestycji. Mętne przepisy, brak dobrych praktyk i dostatecznego zaufania do tej instytucji nie ułatwiają jednak rozwoju PPP. Warto to zmieniać.

Czym jest ten blog? Miejscem dzielenia się wiedzą. Chciałbym Ci pokazać, że PPP nie jest tak „straszne”, jak go malują. Zdobędziesz tu nie tylko podstawowe informacje o partnerstwie publiczno-prywatnym, ale i cenne uwagi o przygotowywaniu przedsięwzięć, procedurach wyboru inwestora czy tajnikach umowy PPP. Prawnicy mawiają, że „komentarz do ustawy kończy się tam, gdzie zaczyna się problem”. Chciałbym, aby ten blog poszedł właśnie o ten krok dalej.

Zapraszam do lektury.

_______________________________________________________________________________________

EDIT: Jak pewnie zauważyłeś, blog „PPP w praktyce” nie jest aktualizowany od dłuższego czasu. Jestem jednak pewien, że mimo zmian w przepisach o PPP, nadal znajdziesz tu sporo aktualnych i wartościowych dla Ciebie treści.

Czy to oznacza, że skończyłem z blogowaniem? Absolutnie nie! Koncentruje się jednak obecnie ‚bloggersko’ na innej, ale bardzo pokrewnej tematyce – zamówieniach publicznych.

Zapraszam Cię więc serdecznie na blog „Wygraj w KIO” ( www.wygrajwkio.pl ).

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s