O mnie

Witaj na moim blogu.

Nazywam się Damian Michalak i jestem radcą prawnym zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Partnerstwem publiczno-prywatnym zajmuję się zawodowo i hobbystycznie. Od dawna w teorii, od trzech lat w praktyce. Kiedyś chciałem zostać podatkowcem i doradzać w sprawach VAT-u wielkim klientom zagranicznym. Rok pracy w dziale podatkowym korporacji zupełnie zmienił mój punkt widzenia. Dziś obsługuję podmioty z sektora publicznego zajmując się przede wszystkim prawnymi aspektami PPP i pomagając klientom w osiąganiu sukcesów na polu partnerstwa publiczno-prywatnego i prawa zamówień publicznych. Doświadczenie w tych kwestiach zdobywałem jako prawnik w wielu podmiotach, a dziś dzielę się nim prowadząc kancelarię radcy prawnego.

W wolnych chwilach podróżuję i z zapałem śledzę poczynania włoskich drużyn piłkarskich pisząc o tym od czasu do czasu. Futbol to podobno w końcu „najważniejsza rzecz z tych nieważnych” 😉

Lubię to, co robię i liczę, że będę mógł podzielić się tym z Tobą na moim blogu. Moje spostrzeżenia znajdziesz także w renomowanych publikacjach oraz internetowych serwisach branżowych poświęconych zamówieniom publicznym i prawu samorządowemu.

Zapraszam Cię więc do lektury, komentarzy, pytań i uwag.

Damian Michalak

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s